Wprowadź nowoczesność do wnętrza za pomocą karniszy kwadratowych

Karnisze kwadratowe dzieli się w zależności od ilości rur lub profili. Jeśli chodzi o jednoprofilowe, to zaleca ich zamontowanie w przypadku dwóch warstw materiału. Takie rozwiązanie się sprawdzi, gdy na oknie znajduje się również roleta. Z kolei karnisze podwójne są zalecane wtedy, kiedy chcemy powiesić na oknie zarówno firanę, jak również zasłonę. Wybór odpowiedniego karnisza kwadratowego nie jest prostym zadaniem, gdyż do dyspozycji mamy szeroki wachlarz wyboru, w co warto więc zainwestować?

Nowoczesność we wnętrzu

Coraz popularniejsze są tanie karnisze kwadratowe , które sprawdzają się we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym. Wzory oparte na kształtach geometrycznych nadają karniszom oryginalnego charakteru, dzięki czemu stają się one istotnym elementem dekoracyjnym w danym pomieszczeniu. Karnisze kwadratowe wykonane są z metalu pokrytego powłoką galwaniczną i dodatkową warstwą lakieru, dzięki czemu można liczyć na znacznie większą odporność na ścieranie. Te dostępne w wersji otwartej wyposażone są w profil pozwalający na bezproblemowe przesuwanie żabek po całej długości karnisza. Nadają się zarówno do okien o standardowych wymiarach, jak również przy długości powyżej 240 cm, gdyż wówczas stosuje się dwa łączniki spinające profile.

Na który karnisz się zdecydować?

Wybór karniszy kwadratowych est duży, ale warto podczas kupowania zawracać szczególną uwagę na jego zastosowanie w danym pomieszczeniu. Można skorzystać z gotowych rozwiązań lub samodzielnie stworzyć karnisz według swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jako, że dostępne w marketach tanie karnisze kwadratowe mają zwykle standardowe wymiary, a ich kolorystyka i wzornictwo pozostawiają wiele do życzenia, to warto zapoznać się z bogatą ofertą sklepów internetowych. Dzięki temu można szybko i wygodnie dopasować karnisz do aranżacji każdego wnętrza.

 

Post Author: jg

Dodaj komentarz